Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Najpiękniejsze Polki charytatywnie: Postawmy Zosię na nogi!

Zosia to dziewczynka urodzona z bardzo rzadką wadą – urodziła się bez kości strzałkowych i ma zdeformowane stópki. Kandydatki do tytułu Miss Polski włączyły się w akcję z nadzieją, że o Zosi usłyszy jak najwięcej ludzi.

Czytaj również: Kandydatki do tytułu Miss Polski 2017 odwiedziły Tylicz

 

Do tej pory w tę akcję każda z nich angażowała się indywidualnie, teraz - na zgrupowaniu postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zosię. Dziewczynka urodziła się jako drugi bliźniak, z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń. Nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane. Szansą dla Zosi jest operacja, bez niej dziewczynka nigdy nie będzie mogła normalnie chodzić. Koszty operacji są ogromne, dlatego każda pomoc ma ogromne znaczenie! Zosia jest córeczką jednej z finalistek minionych edycji i chyba dlatego jej los stał się kandydatkom tak bardzo ważny i bliski.

Wszystkie kandydatki są przekonane, że m.in. dzięki ich zaangażowaniu, o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji. Więcej informacji na temat dziewczynki na stronie: siepomaga.pl/zosiabiecek.

#StawiamyZosieNaNogi

 

Redakcja,

Źródło i fot. UM Krynica-Zdrój

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!